jaki prezent urodzinowy dla 7 latki

jaki prezent urodzinowy dla 7 latki

Istnieje kilka szkiców misjach, ponownie później Mary Bonner działa.

Schody odpoczynek do kuchni. Była to kuchnia pracuje. Plotka głosi, lodówka wciąż ma mrożonek, jeszcze z przed Historic Trust, przejął.

Nie wszystkie rodzaje sztućców, garnków, Wedge Wood i Chinach. Historia jest jedna płyta została wykorzystana do serwowania, dopóki Walter Mathis dowiedział się wartość półmisku. Teraz na ścianie.

Sam stolarka został uratowany i repurposed od Sullivan House, innym wypadku wzrostu San Antonio.

Bo to była prawdziwa, kuchnia pracuje, przyprawy, które były „dość” i miał „oko odwołanie,” były wyświetlane te przyprawy. Migawk szafka, teraz i biura, która odbyła się nieatrakcyjne przyprawy. Istnieje słoiki z makaronem i cukierki, słodycze i tak dalej, i nie zostały zmienione, przynajmniej jeszcze nie teraz. Prawdopodobnie nie zostaną zmienione, wygląda dobrze, wydaje się być zachowane.

Żyrandol w kuchni, rodzaju ohydne pastisz ramą, kolorowego szkła, drewna i mosiądzu? Fabuła jest, że był w salonie, pierwotnie. Walter Mathis zabrał go do sklepu przewozowym, a jakiś facet zaproponował mu $ 500 na miejscu, na żyrandolu. Gdy zapytaliśmy, dlaczego Walter zamierza go sprzedać za $ 50, to 1969 dolarów, więc to było bardzo dużo pieniędzy, to potencjalny nabywca zwrócił uwagę, że lampa, żyrandol, został podpisany przez Tiffany. Prawdziwy Tiffany Lampa.

(Pochodzenie tej sprawie jest podejrzany, too. Bardzo podejrzany).

Teraz wisi wysoko nad głową w kuchni.

Przylegające do kuchni jest kredensie, z pełnym mokre-bar, drewno pracować więcej ratowanego szafki.

Wreszcie Pewter pokoju. W tym momencie, jestem z energią, że rozmawiał przez większą część 45 minut lub tak, i bardzo zmęczony. Pewter pokoju. Wiele cyny na półce, Steins piwo, a Ren Maiden.

Innym chwalebnie ohydne żyrandol, właściwie antyczne Bier Garten.
Artykuł dzięki: