jaki prezent od dziadkow na chrzest

jaki prezent od dziadkow na chrzest

Krok w sypialni Waltera Mathis jest. Mimo że mieszkał w centrum miasta w hotelu, podczas jego aktualizacji, ostatecznie przeniósł się do tej sypialni, nad kuchnią. Tapeta był winyl, faux-len, i odkleić z tym zalania. Podczas renowacji National Trust, przypadkowe spotkanie dało się jedne z tapetą dopasowania.

Wiele z grafiką w swojej sypialni jest z grawera nazwie „Kurier”, jak w „Currier i Ives,” zanim nastąpił Ives. Znaczna część sztuki Currier jest z amerykańsko-meksykańskiej wojny (1842 – maszerowali w miarę Meksyku).

Walters Mathis był dumny ze swojego dziedzictwa Texas.

Wiele kołdry są tematyce Bożego Narodzenia, jak Walter przeszedł w grudniu, to było jego życzenie, że dom jest zachowany tak jak opuścił go.

jaki prezent od dziadkow na chrzest

Cztery tysiące stóp kwadratowych rezydencji nadziewane ze sztuką, wspólne założenie, że odziedziczył bogactwa. Jego rodzina straciła wszystko w Wielkiej Depresji, a Walter Mathis zrobił to na własną rękę. Nigdy się nie ożenił, ale brał udział, co najmniej dwukrotnie, co może być jego częścią, ale większa część właśnie on był jednym z najmłodszych członków New York Stock Exchange, po wojnie, jako bankier inwestycyjny, jego największym wygrana była pośrednictwa transakcji Pepsi-Frito Lay. Pod tym celu, jego ulubiony napój był rum i Cherry Pepsi, natomiast nigdy nie wolno produkty koksu w domu.

Oprócz sypialni, tam salonik, wraz z aneksami kuchennymi zainstalowane dla niego. Wzdłuż jednej ze ścian, istnieje wybór Texan waluty, bony z Republiki Teksasu. Zwracam uwagę, że w Londynie, jest to mała tablica, wyznaczające gdzie Texas Legat był 1842/45.

Istnieje szereg map Texas wzdłuż jednej ze ścian, z których jedna jest ulubionym ponieważ pokazuje zachodnią granicę wielkiego stanu Teksas za Rio Grande, a mapa zawiera górnego biegu rzeki Rio Grande – wszystkie droga do Kanady.

Artykuł dzięki: