jaki prezent na dzien nauczyciela

jaki prezent na dzien nauczyciela

Warto zauważyć, że pan Mathis chciał domu pełnym muzyki. W tym celu w środku frontowego pokoju, w ramach tej wieży, znajduje się, wybacz mój zły niemieckim, „Bechstein-Weltz” odtwarzającą pianinie.

„Jak pianista?”

Tak i nie. Jest to niemiecka maszyna, która wygląda jak fortepian, ma wnętrzności mechanicznych i pobiegł – biegi – praca sprężarki powietrza, że ??pan Mathis znajduje się w piwnicy.

Powiedziano mi, że fortepian wciąż działa, myśleć o nim jako o parowego napędzane fortepianu. Różnica polega na tym, że wielki kompozytor i pianista, by usiąść i nagrać występ na rolce papieru, a który został odtworzony. Gabinet, daleko po lewej, scena w lewo, w kącie, miał zwój i rolek papieru do fortepianu. Przełomu wieków iPod . Rolki papierowe były MP3.

Zapytany, co pojedynczy obiekt mógłby chwycić, jeśli dom był w ogniu, Walter Mathis był dumny z jego „prawdziwej” maski Napoleona śmierci. „Jednym z sześciu” jest linia partii.

jaki prezent na dzien nauczyciela

Podobno istnieje specjalny History Channel o chałupniczych Napoleona maska ??pośmiertna. Godny uwagi pewnym. Wygląda na to, że może być więcej niż tylko pół tuzina. Warto zauważyć, że był to jeden z niewielu egzemplarzach, prawdopodobnie mniej niż tuzin podobnych do niej – pochodzenie z kuratorów muzeum jest prosta sprawa.

Napoleon był faworytem, ??a do tego celu, Villa Finale jest teraz częścią grupy francusko-Bexar, ponieważ istnieje więcej pamiątek Napoleon tutaj niż w większości muzeów. Jako człowiek wojskowego, Walter Mathis podziwiany taktyki Napoleona.

Szafy, że blaty, sam meble, większość, jeśli nie wszystkie, Empire-Revival. Francuski, z około 1840 roku „egipskie” Smak jest wplecione w sztuce, mimo wszystko, Napoleon „podbić” Egipt i część Pan-świata arabskiego.

Bo był szkolony, kiedy dom był przywrócony, muszę zobaczyć kilka rzeczy od ściany, jak ceremonialnym mieczem i aranżacji pałasza, który wisi wysoko, jak gwiazda drzewa Xmas, na jednym zestawie litografii Napoleona.

Artykuł dzięki: www.speed.auto.pl