jaki prezent na bierzmowanie dla chlopaka

Nie zrobić opis zrzutu (pełny opis na ciała / odzieży) jak najszybciej wprowadzić znak. Powiedz nam tylko to, co musimy wiedzieć, w tym czasie.

Rozdział pierwszy: Bądź pierwszy rozdział liczyć mając wystarczająco dużo działań i dialogu, aby utrzymać czytelników zaangażowanych i kończy z „hakiem rozdziale”.

Rozdział Haki ~

Hak rozdział jest po prostu metoda kończące rozdział na „Cliffhanger”. Większość czytelników kusi psa ucho lub zakładki i odłożył książkę kiedy skończysz rozdział. Nie chcę, żeby to zrobić. Chcesz, żeby czuć się zmuszony, aby obrócić stronę i zacząć czytać następny rozdział. Jednym z najprostszych sposobów jest użycie hak rozdziału. W zasadzie zakończyć rozdział z linii tekstu, który zwiastującej imprezę.

Ona upended kopertę i małe pudełko spadła do dłoni. Uśmiechnęła się na mężczyznę dostawy. „To są moje urodziny.”

„Okno mówi Bella jubilerzy,” powiedział mężczyzna. „Wszystkiego najlepszego.”

Zamknęła drzwi, jej serce pomijanie beat, kiedy patrzył na małe pudełko w ręku. Gdyby Roger wysłał jej bransoletkę, że powiedziała mu chodzi?

Zachichotała, po czym otworzył okno. Kiedy odkleić kwadrat bawełny, wydała z siebie jęk zaskoczenia. Wtedy, patrząc na prezent, zrobiła coś, czego się nie spodziewaliśmy.

Krzyczała.

Gdy autor pozostawia rozdział z tym hakiem, po prostu musimy się dowiedzieć, co jest w tym pudełku. Dlatego zwracamy stronę i przeczytać następny rozdział.

Rozdział piąty

Okno usiadł na stole puli krwi sączące się z jednego rogu.

„To nie może się dziać” , szepnęła.

Znowu zajrzał, to czas wstrzymując oddech. I nie było. Krwawy palec. Niewielki, krwawy palec ….

Wielu z obecnych autorów bestsellerów użyć tej metody w swojej pracy. Niektórzy używają go pod koniec prawie każdego rozdziału. Najważniejsze jest, aby zmieniać haczyki. Upewnij się, że niektóre z nich są sekwencje działań, niektóre są dialog, niektóre są narracyjne.

Artykuł dzięki: