jaki prezent mozna kupic chlopakowi

jaki prezent mozna kupic chlopakowi Są to zwykłe Bluebonnet niesamowite obrazy, too. Jaki był znany.

Jest jedna malowanie, wpisana do matki Walter Mathis za „Od małego przyjaciela, do małego przyjaciela, w małym przyjazny sposób.

Przechodząc rogiem jest druga sypialnia, tam drewniany-press. Kwiat prasy? Prawdopodobnie prasę koc, ponieważ nie była silna więź z Rockport oraz Rockport kołdrę Gildia.

Mała sypialnia posiada łóżko ślubu rodziców. To przyszło z St. Louis, w dół rzeki Missisipi, gdzie został załadowany na innej łódce i dostarczone do Rockport. Według mitu, jeden lub więcej z jego braci i / lub sióstr urodził się w tym łóżku.

Bardziej interesujące jest jednak to, tablica drzewie genealogicznym, matka po prawej stronie, po lewej stronie ojca, identyfikację przez pokolenia.

W pokoju od frontu, widoczny z sypialni, ma tablicę wiktoriańskich pamiątek, Bristol Szkło, paw, zroszony torebki, stare karty telefoniczne i klipów kart wiktoriańskiej. Istnieje duża rzeźbione z kości słoniowej „Chiny” łodzi, i Victrola rzekomo pracuje, typ ręcznie korby od gramofonu.

W czasie wielkiej powodzi w 2007 roku, ten pokój poniosły szkody wody. Podobnie jak wielu ludzi o podobnym rocznika, panie Mathis podkreślał robi swoje własne utrzymanie, i że doznał pod koniec. Stąd zalania.

Po powrocie do sali, naprzeciwko od fortepianu, istnieje duży kredens z przodu szkła. To ” Century szkło, szkło pamiątką z światów St. Louis targowych, około 1904 roku Kolejna babcia prezent. Kolekcja została ozdobiona gdy McNay (muzeum) poprosił, aby go wyświetlić. Walter zebrano trochę więcej, żeby upewnić się, że Muzeum miało odpowiednią prezentację.

Za rogiem znajduje się łazienka – przejście małego szklanej gablocie z innym doborze niegrzecznej zegar twarze, lekko „PG” przez współczesnych standardów, ale risquĂ © by wstępnie współczesnych obyczajów.

Artykuł dzięki: