jaki prezent mozna dac rodzicom na rocznice slubu

jaki prezent mozna dac rodzicom na rocznice slubu

A Gift Box Więcej Porady Pisanie

Przed czasopisma zadzwonił do mnie, aby być pisarzem, naprawdę chciałem być. Kiedy mój ojciec zmarł, los dał mi drugą turę ścieżek, które miałem do naśladowania. Być może, to jest wyryty w moim losem też, że mogę przekazać kolejną wyboistej drodze: coś niezwykłego, ale specjalnego. , Jak zwróciłem się do wyboru pisanie jako mojego zawodu, jest wyposażony w piękne pudełko życia tak słodkie i święte jak manna z nieba.centrum konferencyjne pod warszawą

Więc oto kilka wskazówek:

Żółty Box:

1. Upewnij się, że informacje te są oryginalne i autentyczne szczegóły. Muszą być dokładne i interesujące.

2. Powinna być czymś istotne w artykule. Podobnie jak podczas ponownego odczytu lub sprawdzić swoją pracę zadać sobie pytanie: Czy mogę powiedzieć / napisać coś znaczące tutaj?

3. Znajdź świeży kąt lub stylu aby napisać swój artykuł. Przeczytaj inne pisarzy, ale opracowanie własne.

jaki prezent mozna dac rodzicom na rocznice slubu

4. Zastanów się czytelnikom. Jaki jest odpowiedni dla grono odbiorców? Gdzie wyrób powinien być klasyfikowany.

5. Sprawdź swoją strukturę akapitu. Twoje paragrafy muszą być logiczne i spójne. Należy stworzyć nacisk odnoszące się do tematu lub przedmiotu. (Znać na pamięć pewnych zasad pisania i wskazówki)

6. Opracowanie akapity i / lub treści.

7. Po wszystkie fakty artykule są napisane, dodawać i odejmować. Sprawdzić / edytować swoją pracę. Można poprosić o pomoc nauczycieli języka angielskiego, pisanie nauczycieli, wydawców, kolega, czy kolegów, między innymi.

8. Wreszcie przepisać lub poprawić swoją pracę.

Ponadto, pisanie profesor Donald Murray na piśmie i przeglądu mówi: „Słowa mają podwójne znaczenie, nawet trzy- i czteroosobowe znaczenia. Każde słowo ma swój własny potencjał konotacji i denotacji. A kiedy pisarze pocierać jedno słowo przeciwko drugiej, często są nagradzani nagły wgląd i nieoczekiwane wyjaśnienie. „

Artykuł dzięki: