jaki prezent facetowi na walentynki

Villa Finale Walter Mathis Homestead w King William Historic District w San Antonio

Walter Mathis, a teraz, National Historic Trust, obsługiwać stronę, Villa Finale w King William Historic District w San Antonio. Zarówno dla lokalnej historii i artefaktów europejskich, kultury i danel-hurt.pl/spodnie-damskie,data,212,0.html sztuki, dom jest wart objazd po południu.

Z wielkim historii mówionej, fakty są skąpe.

Grunt, że Villa Finale zasiada była częścią oryginalnej hiszpańskiej ziemi dotację dla pionierów Canary Island. W niezbyt odległej historii, ziemia była grunty orne agrarna The Alamo. The Mission de Bexar. Tak, to Alamo.

Na ulicy, która prowadzi kilka przecznic na wschód od Villa Finale jest South Alamo. Biegnie przed Alamo, potem następuje kurs, który biegnie z północy na południe, a następnie na wschód-zachód, a następnie skręca na północ-południe ponownie. Miejscowy żart to, że ścieżki bydło zostały wykorzystane do wyboru ulice. W tym przypadku jednak, że to droga wodna. Dziwne zakręty lokalnej topografii została podyktowana źródeł wody, zarówno naturalnych, jak i sztucznie.

Walter Mathis byłoby prześledzić część jego rodziny rodowód sięga do pionierów kanaryjskich, udowadniając, że Villa Finale było przeznaczenie.

Stojąc z przodu, patrząc na samego domu, styl jest w połowie 1850 włoskim. W stylizowany ganek i wieża nie zostały dodane do dziesięciu lat między 1895 a 1905 r.

Część zabawy, dla mnie, słyszałem dwa różne kuratorzy najemnych twierdzą, że dom został zbudowany w 1863 i 1873 roku, a od materiału, akceptowane datą był 1873, zbudowany przez Anglika o nazwie Norton. To było cztery kwadratowe, zaledwie 4 pokoje z kominkiem w każdym pokoju, typowego wapienia wydobywanego z niewykończonym powierzchni. Pan Norton miał przednie drzwi dostarczonymi z Anglii, w stanie nienaruszonym, ogromne, rzeźbione ramy drzwi i drzwi, z imponującym wyglądzie.
Artykuł dzięki: