jaki prezent urodzinowy dla dziewczyny

Miłość do języka i pisanie

Pamiętam zachwyt, a słodkie emocje, że książki przywiezione i jeszcze zrobić, do mojego życia. Nie tylko mój umysł odżywiona i odświeżona duch mój, ale każda książka skinął mi kolejna, i kolejna. Te skarby wszystko doprowadziło mnie do ogromnej Eden wiedzy.

Jednak czytanie jako pisarz jest inna od tej przyjemności. Jako pisarz trzeba wychodzić poza historię i nie tylko nauczyć się słownictwa, ale także zwrócić uwagę na styl pisania autora. Okazuje się, że słowa mogą mieć melodię i rytm. Dowiesz się, aby docenić piękno prostoty i znaczenie zwięzłości i jasności. Z czasem, w miarę poprawy własnego pisania, zdajesz sobie sprawę, że pisanie nie jest chyba dar, który rodzi się z jednym.

To nie jest sztuką, jak William Zinsser wskazuje w swojej książce na temat pisania dobrze, ale rzemiosło, że można się nauczyć i szlifowane. To jest ciężka praca i wymaga, aby narzucić rygorystyczny samodyscypliny na siebie. Każde słowo w zdaniu musi wyrazić pomysł i mają znaczenie, albo jeszcze lepiej będzie perłę, a te są zbędne bezlitośnie ubite ..

Jaki rodzaj książek jest inne pytanie, które ludzie często Poise? Być może to jest osobista. Próbowałem czytać poezję, ale często trudno. Czytałem wiele historii, od starożytności do dzieł współczesnych, i wiele biografii. Być może powodem tego jest to, że dla mnie pisanie jest nie tylko o języku lub po prostu opowiadać pewną historię, ale także o wielkich sił, które ukształtowały życie ludzi i ich przyczyn stał.

Dzień po dniu pisarz musi zbadać rozległy krajobraz ludzkiego dramatu. Umysł pisarza zawsze działa jak on bada i przechowuje oddalony Forma i maniery człowieka. Pisarz musi zawsze obserwować, zbierać i rzeczy krytyka.

Ale tak samo ważne jak wszystko już obserwowany jest opowiedzieć historię, która jest warta przeczytania. Bardzo najlepszych książek, czy to fikcja czy non-fiction, mają dla mnie w stanie zarówno języka i fabuły natychmiast chwycić moją uwagę i wyciągnąć mnie wraz z ożywieniem do samego końca, zostawiając mnie w stanie niemal niekończącej kulminacji. Te książki, w całej tej historii, gdyby tempo i spójności.

Najlepszym sposobem, więc dla mnie pisanie jest po prostu napisać: to jest to zrobić w nieustannej staranności, pasji i szczerości. Jako romansie z pisania dojrzewa, znalazłem, że piękna proza, która często wymyka mi się, choć z przerwami, teraz wschodzących. Co dziwne, ze względu na cud słów i piękno języka większość kreacji w życiu wydają się godne.

Artykuł dzięki: yoy.tv – telewizja internetowa