jaki prezent sprawilby ci najwieksza radosc

jaki prezent sprawilby ci najwieksza radosc

Chociaż opis jest angażowanie się, że prowadzi czytelnika od Mary-Jane. Co chcesz zrobić, to znaleźć sposób, by sprowadzić ją z powrotem do historii tak, że czytelnik chce wiedzieć więcej. Aby dowiedzieć się więcej, muszą zachować czytania.

W nocy, że powiesiła się z dębem na swoim podwórku, milion gwiazd zabłysły na niebie i księżyc wisiał pełne i białe pośród nich. Pola lśniła od deszczu wieczorem, jakby Mary-Jane płakał rzekę łez przed poślizgiem linę wokół szyi. Na lewo od jej bezwładne ciało, drzwi stodoły trzepotały w niespokojny wiatr.

Ponownie, czytelnik jest wciągany do życia Mary-Jane i nie ma śladu męki i wizualne, które jest żywe i emocjonalne. Można niemal zobaczyć jej ciało wiszące z drzewa.

Jeśli pierwsze zdanie jest dialog, sprawiają, że trzymania. Pierwszy akapit reguły wtedy domyślnie tej linii dialogu plus następnego akapitu lub linii dialogu. Dodać do nich liczyć!

Akapit pierwszy przygotuje Cię do historii i że chcesz wiedzieć więcej.

Pierwsza strona: Pierwsza strona to strona, że ??przeciętny czytelnik będzie czytać, nawet w księgarni i ocenić swoją pracę na. Niektórzy czytelnicy będą ją przeczytać, aby ustalić, czy jest to kolejna książka oni czytać lub jeśli oni złapać jeszcze jeden ze stosu.

W fikcji Twoja pierwsza strona musi mieć wystarczająco dużo akcji, opisu, dialogu, humor, tajemnicę, przygodę lub napięcie, aby czytelnik włączyć następną stronę. To jest twój cel. Będzie trzeba znaleźć równowagę między narracji i dialogu oraz wprowadzenie znaku, dając nam wgląd do niego, ani jej, ani jej, ani dać nam wgląd w zapowiedź Działka% u2015by lub wystawiając morderstwa, odsetek miłości, humorystyczny incydent, przygoda przyjść, etc.

Pamiętaj, że to jest początek swojej historii. Będziesz wprowadzania znaków, a następnie w miarę postępu historia, będziesz rozwijać te znaki% u2015their fizyczne opisy, głos, humor, tylne historie, relacje z innymi postaciami i motywami (dobre lub złe) dla wszystkich swoich działaniach.
Artykuł dzięki: