jaki prezent na imieniny dla mamy

Wydając mniej ale coraz więcej ze swojego budżetu ślubu

Wesela mogą być kosztowne i tym samym budżetu w przypadku to istotne. Nie ma potrzeby zbędnego cięcia kosztów, ale planuje mądrze pomoże Ci pozostać w naszych środków. Po tym wszystkim, jest to wielki dzień i chcesz, żeby wszystko było idealne.

Uniknąć niepotrzebnych kosztów podróży, wybierając lokalne usługi, jak i dostawców. Sobota to jeden z najdroższych dni mieć wesela. Wybierz niedzielę lub dzień tygodnia, a może nawet korzystać z niektórych zniżki od fotografa, video-Grapher i hotelach.

Jeśli nie chcesz, tradycyjny posiłek ślubną, która może okazać się dość kosztowne, mają ślub później w ciągu dnia, a następnie w formie bufetu lub grilla w lecie. Można nawet mieć wczesny ślub z przyjęcie koktajlowe dla gości, a następnie pozostawić na spokojny posiłek z bliskich przyjaciół i rodziny.

Wybierz Pimms lub Sangria jako powitanie drinka i dobrego wina musującego szampana zamiast na toast. Zapewnienie wystarczającej liczby canapés lub przekąski jako pierwsze danie lub jeśli jego Zimą serwujemy zdrowe gorącą zupę. Tortu lub różne ciasta może służyć jako deser, jak również. Można negocjować z żywienia dać obniżone stawki na żywność. Zamów jeden posiłek między nimi w celu zmniejszenia kosztów, a także wyeliminowanie marnotrawstwa.

Stojące kompozycje kwiatowe zamiast pojedynczych kwiatów stole w recepcji może wypracować tańsze. Świece pływające w pięknych szklanych misek dokonać elegancką alternatywę dla kwiatowe na stołach. Jeśli jest to ślub kościelny, można podzielić koszt kwiatów z innymi pary ślub na dzień. Posypać brokat lub płatki róż do dekoracji stołów. Użyj dekorację stołu jako prezenty dla swoich gości. Kwiaty na stole mogą być wykonane na mniejsze spraye i podane do kobiet.

Jeśli odbiór miejsce przeznaczony dla więcej niż jednego ślubu na dzień, należy rozważyć dzielenie się wieczorną rozrywkę z innymi przyjęć weselnych, aby umożliwić Ci zamówić coś dość drogie i podziału kosztów.
Artykuł dzięki: