jaki prezent kupic na dzien chlopaka

jaki prezent kupic na dzien chlopaka

Simple „How-To” pisania skutecznych reklam

Dość dramatyczne Przedmowa pierwsza …

„Reklama jest równie ważna do business as oddychanie jest do życia”

Podobnie jak jakaś forma oddychania jest niezbędna dla istnienia życia, tak też jakaś forma z reklamy jest równie istotne dla istnienia firmy. W rzeczywistości, nawet przed istnieniem, reklama jest niezbędna do narodzin tej działalności, to dla jego utrzymania i wreszcie za to kontynuował wzrost.

Może to znacznie gorsze niż życie! Dość często życie nadal istnieje w najbardziej przygnębiających warunkach, ledwo przeżyły, ale firma w złym stanie po prostu kruszą się i znikają. Całkiem prawdopodobnie z powodu awarii swojego mechanizmu oddechowego – reklama.

W Online Business jedną z głównych form reklamy jest reklama tekstowa, najbardziej popularny format prawdopodobnie będąc 60cpl pięć linii akceptowany przez większość ezines.

jaki prezent kupic na dzien chlopaka

Oto 3-punktowy „how-to”, które mogłyby pomóc zapisu ad-gazet i Ad-kopii, które stoją większe szanse na wspomaganie własnego biznesu zamiast opróżniania AD-budżet.

1. Kup i Try!

Sensem ad – nagłówek i kopii – jest, aby widza, aby sądzić, co zostało napisane. To narzuca warunek z was uwierzyć, co zostało napisane. Dla większości normalnych ludzi, mówić czy w tym przypadku pisać przekonująco żąda że wykorzystali produkt chcą sprzedać lub próbowało możliwość lub programu chcą się promować.

Tak więc pierwszy „how-to” będzie: Kup Spróbuj!

O ile to możliwe, kupić i spróbować, czego chcą inni powinni kupować od reklamy. To ważne. Reklamy napisane przez tych, którzy nabyli produkt lub próbował okazję nosić wiarygodność, która osiąga emocjonalne wyzwala zakupowe na rynku przeznaczone.

Oczywiście, można użyć reklam dostarczanych przez firmę, ale wtedy będzie brzmieć jak sto albo tysiąc innych, wszystkie mówią to samo i niewielu w to wierzyć.

Artykuł dzięki: