jaki prezent chlopakowi na swieta

jaki prezent chlopakowi na swieta

Istnieje sześć lub siedem rzeźb z brązu int on korytarzu, too. Cztery z nich są rzeczywiste „Barria ©” znany francuski „animalieĂ ©” wybaczyć złe francuskiej pisowni, robi to z pamięci. Z miejsca, gdzie stoję, mam dwa brązy na palcach. Prawdziwy Barria ©, koń wygląda jak prawdziwy koń, natomiast jedna obok niego, wygląda wyidealizowanej konia. Zawrócić dookoła, towarzyszących fontanny są dwa kandelabry złote wyglądające z jeleniami owiniętych wokół środkowej kolumnie. Więcej z Barrie. Niezwykłe, że zrobił bardzo niewiele kandelabry, a jeszcze mniej dzikie zwierzęta, takie jak The jelenie.

Trasa jest niejasne ósemka, teraz z powrotem do drzwi, który jest przeciwny od przodu salonach napoleońskich, to jest biblioteka.

Ściana jest wyłożona książek, a od wysokości oczu w górę, książki są wyszukane, często oprawiona w skórę, ładne edycje klasyków. Książki, które zostały pobrane na wygląd jak zawartość. Jednak z sześciu stóp i pod, książki są historia, historyczne, a niektóre katalogi aukcji domu. Do dziś osiedle wciąż otrzymuje różne katalogi z międzynarodowych domów sztuki.

Kiedy dom był odnowiony przez Historic Trust, zamiast ciągnąć wszystkie książki z półek, a następnie boks je, gokarty je, doprowadzając je do tyłu i ich ponowne regały, książki zostały pozostawione na miejscu. Mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia.

Żyrandol został uratowany z posiadłości Mary Bonner, a sufit musiała zostać wzmocniona w celu wspierania tego olbrzyma z oprawy oświetleniowej. Byłem tam, kiedy urządzenie było w dół, należy Rewired i dostosowane do aktualnego kodu, a także elektrycy, zajęło trzy duże mężczyzn, żeby ciągnąć ten żyrandol z powrotem na miejsce. Ważył ponad 300 funtów.

W jednym kącie biblioteki, jest jeszcze jedna seria rzeźb Barrie, istnieje inny zestaw lwy towarzyszących kominka, aw jednym kącie, pytam, co to jest święty?

Artykuł dzięki: